click to enable zoom
Načítavam mapu
We didn't find any results
otvoriť mapu
Zobraziť Cestná mapa Satelit Hybrid Terén Moja lokácia Celá obrazovka Predchádzajúci Ďalšie
Pohľad z ulice
Pokročilé vyhľadávanie

0 € do 9.999.999 €

Bolo nájdených 0 výsledkov. Chcete načítať vyhľadaný výsledok teraz?
Pokročilé vyhľadávanie

0 € do 9.999.999 €

Bolo nájdených 0 results
Vaše výsledky hľadania

Nadštandardný rodinný dom v tichej časti Stupavy

519.000 €
Družstevná,
pridať k obľúbeným
1207

S poverením majiteľov predáme honosné rodinné sídlo v Stupave ( nie pri hlavnej ceste)
Jednopodlažný vskutku slnečný 5 a pól izbový rodinný dom – 217 m2 , pozemok 1950 m2 bol kolaudovaný v roku 2003, je postavený z tehál a je zateplený 15 cm polystyrénom. Strecha je sedlová s kanadským šindlom. Pri vstupe do domu sa nachádza garáž na dve autá, v ktorej je elektrika, umyvadlo a kotol na solárny ohrev z troch solárnych panelov, ktoré v jarných a letných mesiacoch zabezpečujú ohrev teplej vody.
Po vstupe do domu sa z chodby vstupuje do prvej izby a veľkorysej obývacej miestnosti, voľne prepojenej s jedálňou a kuchyňou. Tento spoločný denný priestor disponuje nadštandardnými rozmermi 65 m2. Nachádza sa tu klimatizačná jednotka a krb na drevo. Presklennými okennými tabuľami je spojený s letnou záhradou- 29 m2 s posedením a grilom a vonkajšou terasou – 43 m2 na ktorej je druhé zastrešené posedenie s výhľadom na velkolepú parkovo udržiavanú záhradu , po stranách osadenú okrasnými drevinami so stredovým anglickým trávnikom s ostrovčekmi tvorenými drevinami, kvetmi a bielymi kamienkami. Celkovo sa na pozemku nachádza cca 80 drevín – väčšinou ihličnanov.
Na konci záhrady sa nachádza úžitková záhradka.
Nezanedbatelným bonusom je vlastná studňa.
Z obývacej miestnosti sa vchádza do nočnej časti domu, v ktorej sa nachádza hlavná spalňa s výstupom a uzavreté átrium, pracovňou, veľkým šatníkom a kúpelňou s toaletou, bidetom , vaňou a dvoma umývadlami. Na chodbe je druhá kúpelňa so sprchovacím kútom a toaletou. Ďalej sú k dispozícii dve izby – jednou z nich je spálňa, prepojená posuvnými presklennými dverami s druhou menšou izbou. Všetky izby disponujú TV prijímačmi a prístupom na internet.
Podlahy sú kombinované – drevené – buk / keramická dlažba.
Okná plastové so sieťkami a v nočnej časti so žalúziami.
Kúrenie zabezpečuje kotol – Vailant a vykurovacie médium sa transportuje do radiátorov.
Povala nad nočnou časťou je pochôdzna s predpripravenou elektrikou, s možnosťou dobudovania otvoreného ateliéru, alebo niekoľkých miestností a nakoľko sa nachádza z časti aj nad kúpelňami je možnosť dobudovania kúpelne a toalety.
Toto rodinné sídlo poskytuje nerušené bývanie na dosah hlavnému mestu a predsa ukryté v čarovnej zeleni – akoby na samote u lesa.
Dom sa predáva komplet zariadený.
Celý dom je chránený alarmom s jednotlivými senzormi v každej miestnosti.

Adresa: Družstevná
Mesto:
Štát/Krajina:
PSČ: 90031
Krajina: Slovakia (Slovak Republic)
Nehnuteľnosť Id: 216
Cena: 519.000 €
Izby: 4
Spálne: 2
Kúpeľne: 2
Garages: dvojgaráž
podkrovie
plynový kotol
pivnica
výťah
krb
balkón
loggia
terasa

Kontaktujte ma